Çağrı Merkezi 0542 733 77 25

Nasıl Ürün Alabilirim ?

Nasıl Ürün Alabilirim ?
Firmamız Elvan Yatak Baza Kayseri Üreticisi siz değerli müşterilerimize sitemiz üzerinden ulaşma kolaylığı sunarak, beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünleri ürün yanında olan WhatsApp kısmından bizlere ulaşarak sipariş vermenizi sağlamaktadır. Ürünlerimiz 1 sınıf malzemeden sorunsuz yapılmakta olup hatasız olarak çıkmaktadır.
 
Sipariş geçmek istediğiniz zaman sitemiz üzerindeki iletişim numaramız vb, WhatsApp’dan bize ulaşım sağlayarak ürün fotoğrafı adet ve istenilen miktarı bize ileterek sipariş oluşturabilirsiniz. elvanyatak.com internet satış sitemiz online satışlara kapalı olup, sizinle daha iyi hizmet verebilmek ve ilgilenmemiz için direk iletişim kurarak hızlı sipariş vermenizi tavsiye ediyoruz.
 
Firmamız Elvan Yatak Baza Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 11 Cadde’de sizlere yurtiçi ve yurtdışı toptan yatak ve baza satış hizmeti sunmaktadır. Ürün bilgisi için sitemizi inceleyebilir ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden numaralardan bizlere ulaşarak iletişim kurabilirsiniz. Konfor ve rahatlığın tek adresi !